JAK SKUTECZNIE PRZYGOTOWAĆ PITCH DECK

I POZYSKAĆ FINANSOWANIE STARTUPU

DOŁĄCZ

Biznes Nawigator

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST WEBINAR?

Jesteś startup'em lub innowatorem? Zastanawiasz się jak przygotować Pitch Deck? A może znalazłeś inwestora, ale nie wiesz jak wycenić swój startup? Chyba że jesteś na ostatnim etapie procesu, a podpisanie umowy spędza sen z powiek? Ten webinar jest dla Ciebie!


Celem webinarów jest wsparcie przedsiębiorców i startupów w rozwoju, digitalizacji i pozyskaniu finansowania w trakcie pandemii. Webinar jest realizowany we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, który wspiera przedsiębiorców w rozwoju firm.

Biznes Nawigator

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

Nie może Cię zabraknąć, jeżeli zastanawiasz się nad pozyskaniem inwestora lub aktywnie poszukujesz dofinansowania swojego pomysłu! Dowiesz się:

Jak przygotować skuteczny Pitch Deck?

Pitch Deck to klucz do sukcesu. Powiemy Ci, co interesuję Inwestora oraz co warto pokazać, aby zachęcić go do inwestycji w Twój startup.

Czym jest due diligence i jak się do niego przygotować.

Inwestora interesują liczby, które możesz uzyskać dzięki analizie due dilligence. Dowiesz się jak przeprowadzić poprawną analizę Twojego pomysłu.

Na co zwrócić uwagę w umowie inwestycyjnej.


Liczby, liczby i jeszcze raz liczby. To jest to, co interesuję Inwestora. Przedstawimy Ci wskaźniki, które mają znaczenie i przełożą się na decyzję.

Jak wycenić startup?

Jaką propozycję złożyć inwestorowi?

Podpisanie umowy to ważny moment, warto, żebyś wiedział, na co zwrócić uwagę i wynegocjować najlepsze dla siebie warunki.

BĘDZIESZ MIEĆ OKAZJĘ POSŁUCHAĆ

Grzegorz Maciaszek

Założyciel startupów

Business Development Manager ds. Inwestycji

Założyciel kilku startupów, Business Development Manager Solhotair, Manager ds. Inwestycji. Trener z wieloletnią praktyką w Polsce i za granicą, popartą doświadczeniem zawodowym w działach handlowych i szkoleniowych polskich firm i międzynarodowych korporacji. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie HBO Polska. Przez ponad 7 lat był dyrektorem Instytutu Badań i Analiz Menedżerskich IBAM, gdzie odpowiadał za wartość merytoryczną prowadzonych projektów.DOŁĄCZ !

Adrian Migoń

CEO Youth Business Poland

Można go nazwać „ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, Przedsiębiorca społeczny, twórca pierwszych w polsce programów akceleracyjnych, mentor i doradca startupów oraz wykładowca akademicki, pomógł w powstaniu ponad 600 firm.

Grzegorz Jajuga

Investment Manager Brave Seed Fund

Posiada doświadczenie w usługach corporate finance, inwestycjach oraz transferze technologii. Zrealizował kilkaset projektów z zakresu analizy inwestycji oraz wyceny instrumentów finansowych, przedsiębiorstw, spółek giełdowych i prywatnych oraz kapitału intelektualnego i aktywów niematerialnych. Realizował projekty dla dużych korporacji, spółek skarbu państwa, wielu przedsięwzięć prywatnych, innowacyjnych polskich start-up’ów oraz kilkudziesięciu jednostek naukowo-badawczych i uczelni.Posiada tytuł Chartered Financial Analyst oraz licencję doradcy inwestycyjnego Komisji Nadzoru Finansowego.

PATRONAT MEDIALNY

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ


  • Pozyskania finansowania
  • Przygotowania do spotkania z Inwestorem
  • Omówienia modelu biznesowego przed spotkaniem z Inwestorem

Potrzebujesz konsultacji z zakresu:

Zostaw nam swoje dane, a my się z Tobą skontaktujemy.

ZAPISUJĘ SIĘ NA KONSULTACJĘ

Nie zwlekaj!

Dołącz do webinaru z założycielami startupów

WEBINAR Z CYKLU BIZNES NAWIGATOR

SPRAWDŹ JAK BGK WSPIERA PRZEDSIĘBIORCÓW

DOŁĄCZ !